Opinie o Nas
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Cookies    AKCEPTUJĘ
Książek w koszyku: (0)
Wartość zamówienia: 0,00 zł
Przejdź do koszyka
kontakt telefoniczny -
792 684 177
e-mail – ksiegarnia@oczytani.pl
Katalog » Dla dzieci i młodzieży » Jaguar

- Historia (31)
- Informatyka (0)
- Militaria (1)
- Przyroda (7)
- Psychologia (14)
- Technika (0)
Albumy (5)
Audiobook (28)
DEFEKTY (0)
DEFEKTY 2 (15)
- Audiobook (3)
- Hobby (5)
- Komiksy (0)
- Puzzle (0)
- Zabawki (0)
Edukacja (0)
Encyklopedie i leksykony (0)
Hobby (8)
Komiks (3)
Kulinaria (25)
Przewodniki - Atlasy (0)
- Dla starszych i nauczycieli (0)
- Edukacja (0)



Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 
Kapitan Majtas. Oficjalny podręcznik
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
14,90 zł
6,75 zł

Przedstawiamy oficjalny przewodnik po świecie Kapitana Majtasa. Dodatkowo w zestawie znajduje się plakat gratis!
 
Pechowa klasa nr 13. Sława słaba sprawa. Tom 3
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,75 zł

Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej bardzo pechowej klasy Zabawna i mądra seria, zarówno dla fanów Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie przepadają za czytaniem. Sławna agentka Lucy LaRvaux składa uczniom z klasy numer 13 propozycję nie do odrzucenia: gwarantuje, że wszyscy staną się sławni! Jak miło, prawda? Nieprawda. Lucy tylko chce na nich zrobić kasę. Razem z wielką sławą pojawiają się: straszna trema, połamane kości, obrzydliwe reality show i ca
 
Kapitan Majtas. Cudacznie zaklinowane słówka
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
13,40 zł
6,65 zł

Przedstawiamy książeczkę aktywnościowa z naklejkami. Zachwyci wszystkich fanów „Kapitana Majtasa”.
 
Pechowa klasa nr 13. Nieszczęsne życzenia. Tom 2
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,75 zł

Kiedy nieszczęsna pani Andżelika Szczęsna znajduje starą lampę, mieszkający w niej Dżinn może spełnić po jednym życzeniu każdego ucznia z klasy numer 13. Wydaje wam się, że to świetna sprawa? O nie! To katastrofalna katastrofa! Magiczne życzenia ściągają na głowy uczniów z klasy 13 wygłodniałe dinozaury, namolnych paparazzi i całą masę niefortunnych zdarzeń. A więc… uważaj, czego sobie życzysz!
 
Po prostu ja
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
24,90 zł
7,95 zł

Kiedy masz starsze i młodsze genialne rodzeństwo, a tobie brakuje talentu; kiedy twoja rodzina porozumiewa się ze sobą, pokrzykując, a ty lubisz ciszę i spokój – to w jaki sposób możesz wyrazić siebie? Chyba tylko usuwając się jak najdalej, gdzie nikt cię nie zna i nie wyrobi sobie o tobie zdania na podstawie rodziny, z której pochodzisz. Może wtedy dowiesz się, kim tak naprawdę jesteś.
 
Urodzinowe wyzwanie
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
24,90 zł
7,95 zł

Salvatore d’Amato – a raczej Sally Tomato, jak nazywają go przyjaciele – postanowił, że po raz pierwszy pocałuje dziewczynę jeszcze przed swoimi trzynastymi urodzinami. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić, ponieważ Sally chce pocałować tylko jedną dziewczynę – piękną Lucy. Tylko jak sprawić, żeby dziewczyna odwzajemniła jego uczucie?
 
Sekretne spotkanie
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
24,90 zł
7,95 zł

Megan i Annie są bystrymi dwunastolatkami, które pragną poznać swoją ulubioną autorkę Harriet Chance. Kiedy udaje im się skontaktować z córką Harriet – Lori, dziewczyny są podekscytowane i pełne nadziei, że ich marzenie się wkrótce spełni. Jednak kiedy Lori organizuje spotkanie z matką, autorka okazuje się być trochę dziwna. Dlaczego Megan wie więcej o
 
Pechowa klasa nr 13. Przegrane wygrane. Tom 1
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,75 zł

Nauczycielka Jolanta Szczęsna to wyjątkowo pechowa osoba. Pewnego dnia, gdy seria nieszczęśliwych wypadków zmusza ją do tego, kupuje kupon loteryjny. Nie wierzy w wygraną, ale obiecuje, że gdyby jednak szczęście jej dopisało, podzieli się pieniędzmi ze swoimi uczniami. Wygrywa, dotrzymuje słowa i wypisuje dwadzieścia sześć czeków na 1,037,037,037,04 zł. Każdy
 
Paddington. Nowela filmowa
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
24,90 zł
7,95 zł

Paddington od kilku miesięcy mieszka w Londynie w swoim nowym domu. Często jednak myśli o swojej ciotce Lucy z Peru, a gdy zbliżają się jej 100 urodziny, Paddington pragnie ofiarować jej idealny prezent. Znajduje jedyną w swoim rodzaju książkę, która niestety zostaje skradziona. Czy Paddingtonowi uda się ją odnaleźć?
 
Niania Mania przybywa na ratunek
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,45 zł

Czy poznaliście już Manię? Ma tęczowe włosy i zna mnóstwo nieprawdopodobnych historii, a do tego jest najlepszą nianią na świecie! Nie wszystko idzie zgodnie z planem, kiedy Mania jest w pobliżu, ale co z tego? Tylko Mania może uratować pociąg przed potworem, pomóc Jasiowi, gdy chwieje się ząb i wywołać chaos w zoo!
 
Niania Mania
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,45 zł

Nowa opiekunka Jemimy i Jake’a nie wygląda zbyt obiecująco. Jest bardzo poważna, bardzo stara i bardzo mała (nie sięga tacie nawet do ramienia!). Lecz gdy tylko rodzice wychodzą z domu, Marge uśmiecha się psotliwie, zdejmuje wełniana czapkę i rozpuszcza swoje długie, tęczowe włosy! Może więc wieczór jeszcze da się uratować…
 
Niania Mania i piraciątko
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,45 zł

Niania Mania powraca w kolejnej części! Tym razem ruszamy w rejs z piraciątkiem. Niegrzeczna kuzyneczka Zula nie chce spać i kocha kraść. Mania twierdzi, że to prawdziwe piraciątko i pewnie ma rację. Czy niania Mania stanie na wysokości zadania? Czy Jaśminka zdoła zapobiec katastrofie na ślubie wujka?
 
Kłopotliwa wizyta
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
29,90 zł
7,95 zł

Zupełnie zwariowana książka o tym, że każdy ma prawo do bycia szczęśliwym. Zabawna i wzruszająca opowieść o dwóch siostrach, młodszej i starszej, kocie, tacie i o jego nowej sympatii. Po śmierci mamy Bitsy żyła sobie w miarę spokojnie z tatą i starszą siostrą, Em. Nie zawsze odrabiała na czas lekcje, a obiad nie zawsze bywał na stole, ale nikomu to nie przeszkadzało. Aż do dnia,
 
Hania B. Magiczny weterynarz. Smoczy płomień
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,45 zł

Odkryj sekretny świat wróżek! W swoje dziesiąte urodziny Hattie przenosi się do magicznego królestwa, w którym spotyka różowego smoka. Okazuje się, ze on potrzebuje jej pomocy…
 
Hania B. Magiczny weterynarz. Syreni ogon
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
19,90 zł
7,45 zł

Kolejne istoty zamieszkujące Królestwo Bellua potrzebują pomocy Hani! Tym razem Hania musi uratować syrenę, która straciła kolor swojego ogona. Hania nie ma wątpliwości, że ukradł go zły Król Ivar. Hanię czeka wyprawa na pustynię, gdzie znajdzie wszystkie składniki potrzebne do stworzenia magicznego lekarstwa. Czy Hani uda się wrócić na czas i uratować syrenę?
Strona: [1] 2 / 2
iii




'


'

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



© OCZYTANI.pl Tania książka . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store