Opinie o Nas
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Cookies    AKCEPTUJĘ
Książek w koszyku: (0)
Wartość zamówienia: 0,00 zł
Przejdź do koszyka
kontakt telefoniczny -
792 684 177
e-mail – ksiegarnia@oczytani.pl
Katalog » Literatura » Thriller » Filia

- Historia (34)
- Informatyka (0)
- Militaria (1)
- Przyroda (8)
- Psychologia (14)
- Technika (0)
Albumy (6)
Audiobook (28)
DEFEKTY (0)
DEFEKTY 2 (15)
- Audiobook (3)
- Hobby (5)
- Komiksy (0)
- Puzzle (0)
- Zabawki (0)
Edukacja (0)
Encyklopedie i leksykony (0)
Hobby (8)
Komiks (3)
Kulinaria (29)
Przewodniki - Atlasy (0)
- Dla starszych i nauczycieli (0)
- Edukacja (0)
Idealna matka
34.99 zł
12,95 zł

Krzyk
39.90 zł
9,95 zł

Każdy jej strach
37.90 zł
9,65 zł

Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
 
Balladyna
Wydawnictwo: Filia

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
44,90 zł
12,95 zł

Przykuwający uwagę zbiór opowiadań połączonych jednym, nieśmiertelnym tematem. Poznaj współczesne oblicza Balladyny i daj się wciągnąć w nurt rozmaitych narracji. "Balladyna" to pozycja zawierająca osiem opowiadań różnych autorów, które swoją tematyką nawiązują do tytułowej postaci znanej z naszej rodzimej klasycznej literatury. Są to jednak historie współczesne, przedstawiające wiele oblicz Balladyny, jaka znana jest czytelnikowi. Można tutaj prześledzić wiele zbrodni, tłumaczonych na rozmaite sposoby. Czasem bohaterce wygodnie będzie zrzucić winę za swoje niecne czyny na kogoś innego, kiedy indziej zadowoli się perfidnym mydleniem oczu. Balladyna nigdy nie myśli, jakich środków będzie musiała użyć, by zrealizować swój cel: po prostu to robi. Zło jest najzwyczajniej w świecie wpisane w jej istnienie - i nic nie jest w stanie tego zmieniać. Balladyna z opowiadań występuje pod różnymi imionami. Mimo wszystko da się ją jednak dość łatwo rozpoznać, ponieważ na jej czole wciąż rysuje się blizna, której nie sposób pomylić z niczym innym. Czy będziesz miał dość odwagi, by spojrzeć jej w oczy, zanim zabierze się za Ciebie?
 
Martwe listy
Wydawnictwo: Filia

Dostępność: realizacja do 2 dni roboczych + dostawa
Tania książka
39,90 zł
11,45 zł

"Obłędnie skonstruowana zbrodnia dla fanów Gillian Flynn i Pauli Hawkins". Booklist Ava dowiaduje się z e-maila od matki, że jej siostra bliźniaczka spłonęła żywcem w stodole przy rodzinnej winiarni. Dziewczyna nie chce w to uwierzyć, ale nie wynika to z żalu czy wyparcia. Cała sprawa po prostu za bardzo wygląda na manipulację Zeldy. Jej kolejny chory plan. Dwa lata temu, po ogromnej zdradzie, jakiej dopuściła się Zelda, Ava wyjechała z domu rodzinnego do Paryża i przyrzekła, że nigdy więcej się
Strona: [1] / 1
iii




'


'

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



© OCZYTANI.pl Tania książka . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store