Książek w koszyku: (0)
Wartość zamówienia: 0,00 zł
Zobacz koszyk | Złóż zamówienie
kontakt telefoniczny -
792 684 177
e-mail – ksiegarnia@oczytani.pl
Katalog » Literatura » Dla młodzieży

Albumy (13)
DEFEKTY (6)
- Audiobook (0)
- Hobby (3)
- Kolorowanki (0)
- Komiksy (0)
- Puzzle (2)
- Zabawki (4)
Hobby (10)
Komiks (20)
Kulinaria (11)
- angielski (1)
- francuski (0)
- hiszpański (0)
- inne (0)
- niemiecki (1)
- rosyjski (1)
- włoski (0)
- Akwarystyka (0)
- Albumy, atlasy, pozostałe (0)
- Psy i koty (5)
- Ptaki (1)
DUFF. Ta brzydka i gruba
34.99 zł
9,95 zł



Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 / 12
 
Forget Me Always
Sara Wolf
Ciąg dalszy bestsellera Love me Never Bestseller „New York Timesa” Minęło czternaście tygodni, odkąd Isis Blake przeniosła się do nowej szkoły (i trzy lata, dwadzieścia pięć tygodni i pięć dni, odkąd nie była zakochana, i jeśli uda jej się zrealizować plan, ten licznik będzie bił w nieskończoność). Podczas tych czternastu tygodni poznała Jacka Huntera – wroga, który stał się być może kimś więcej – dzięki jego odwadze przeżyła brutalną napaść agresywnego byłego swojej matki,
Wydawnictwo: Amber

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
34,80 zł
7,95 zł

 
Saga Ognia i Wody. Tom 3. Mroczny przypływ
Jennifer Donnelly
Serafina musi w końcu spojrzeć prawdzie w oczy i stawić czoła wrogi. Musi się do tej walki przygotować – zbiera więc sojuszników i sabotuje wroga. Jej przyjaciółki-syreny nie mogą jej pomóc, gdyż same walczą z ogromnymi problemami – Ling została schwytana i uwięziona przez Rafe, po spotkaniu z Astrid Becca odkrywa pewien mroczny sekret, a Ave musi się ukrywać, bo ścigają ją jeźdźcy śmierci. Również Mahdiemu coraz trudniej skrywać przed Lucią swoje prawdziwe uczucia.
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
34,90 zł
9,25 zł

 
Próba ognia
Josephine Angelini
Pierwsza część trylogii napisanej przez autorkę cyklu „Spętani przez Bogów”. Dwa światy. Nieokiełzana magia. Niebezpieczna miłość. Lily, nieszczęśliwie zakochana nastolatka, zrządzeniem losu trafia do równoległego świata. Nowe Salem rządzone twardą ręką przez wiedźmy jest mrocznym i niebezpiecznym miejscem. Ale dopiero tutaj dziewczyna może rozwinąć skrzydła. Przewrotna opowieść o czarownicach, które nie chciały spłonąć.
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
37,90 zł
8,65 zł

 
Ucisz mnie pocałunkiem
Blue Jeans
Trzeci tom bestsellerowej hiszpańskiej serii dla nastolatek, która podbiła serca również polskich czytelniczek. Czas mija, a życie przynosi nowe wyzwania, nowe doświadczenia, nowych przyjaciół... Paula będzie musiała podjąć kilka ważnych decyzji, z których żadna nie będzie łatwa - czy związek na odległość w ogóle ma sens?
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
39,90 zł
4,95 zł

 
SHOW
Javier Ruescas
Od kiedy szokująca prawda o zespole Play Serafin wyszła na jaw, w życiu braci zaszły wielkie zmiany. Po powrocie do Hiszpanii Leo próbuje szczęścia na castingach, Aarón pozostał sam w Nowym Jorku i próbuje odnaleźć się w rzeczywistości, która przypomina więzienie. Nie wie jednak, że największe wyzwanie dopiero przed nim.
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
38,50 zł
8,95 zł

 
Ostatni pociąg do Babylon
Charlee Fam
Pozycja obowiązkowa dla fanów Alice Sebold i Johna Greena. Wspaniały debiut, powieść wypełniona czarnym humorem, inteligentnym dowcipem oraz duża ilością Jacka Danielsa. Aubrey Glass posiada kolekcję listów pożegnalnych, napisanych na wypadek popełnienia samobójstwa. Obecnie, 5 lat po opuszczeniu domu rodzinnego, samobójstwo popełnia jej koleżanka Rachel…
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
37,90 zł
8,65 zł

 
Nie uśmiechaj się, bo się zakocham
Blue Jeans
Kolejna część cyklu „Klub outsiderów”. Nad pozornie idealnym związkiem Valerii i Raula gromadzą się czarne chmury. Przewrotny los zsyła dziewczynie pokusę w osobie przystojnego dziennikarza, a jej chłopak kryje pewien mroczny sekret, którego ujawnienie mogłoby przynieść wiele poważnych konsekwencji dla ich relacji Od problemów nie pozostają wolni także pozostali członkowie paczki.
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
39,90 zł
3,95 zł

 
Badacz potworów
Rick Yancey
Coś pomiędzy Mary Shelley i Stephenem Kingiem. Bogaty język, czarny humor i znakomicie zarysowani bohaterowie zapewniają fantastyczną lekturę. Senny koszmar w literackiej formie – VOYA Przerażająca, pełna okrucieństwa, wyrafinowana opowieść – School Library Journal – Nagroda Michael L. Printz Honor – YALSA Best Book for Young Adults – BOOKLIST Editor’s Choice for Youth – Florida Book Award –
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
37,90 zł
8,85 zł

 
Lato drugiej szansy
Morgan Matson
Taylor Edwards ma nieprawdopodobnie utalentowane rodzeństwo i dobrze ugruntowane przekonanie, że niczym się nie wyróżnia. No, może poza tym, że nienawidzi konfrontacji i ucieka, ilekroć na horyzoncie majaczą kłopoty. Kiedy okazuje się, ze ojciec Taylor jest ciężko chory, rodzina podejmuje decyzję, że wszyscy razem spędzą lato w domku nad jeziorem z którym wiąże się wiele wspomnień. Po raz ostatni
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
37,90 zł
8,45 zł

 
Nieskończoność Kroniki Nicka
Sherrilyn Kenyon
„Nazywam się Nick Gautier, oto historia mojego życia. Zacznijmy od sprawy zasadniczej, czyli jak sie wymawia moje nazwisko: “Go-szej”, a nie “Go-ti-ee” czy “Goa-czej. W moim nazwisku brakuje “h”, bo – jak twierdzi moja mama – jesteśmy biedni i nie stać nas na dodatkową literę. Nie jestem jakimś ekstrawaganckim francuskim projektantem mody. Jestem zwykłym chłopakiem… którego mama jest striptizerką,
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
37,90 zł
6,95 zł

 
GEEK GIRL TOM 2 Japońska katastrofa
Holly Smale
Harriet Manners wie wiele rzeczy. Wie, że człowiek ma przeciętnie 70.000 myśli w ciągu dnia oraz zjada w ciągu roku około tony jedzenia (i że jej oczekująca dziecka macocha, Annabel, robi wszystko, by ustanowić nowy rekord). Harriet nie wie jednak, jak poradzić sobie ze zbliżającymi się narodzinami nowego członka rodziny… Oraz z tym, że jej ukochany Nick rozpłynął się w powietrzu. Gdy Yuka Ito wymyśla kampanię promocyjną
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
34,90 zł
8,45 zł

 
Czy wiesz, że cię kocham?
Blue Jeans
Drugi tom bestsellerowych „Piosenek dla Pauli”, pełna intryg, miłości i rozterek współczesna opowieść o dorastaniu, miłości i pierwszych trudnych wyborach. Koniec szkoły, wakacje. Ostatnie trzy miesiące nie były łatwe dla Pauli i jej przyjaciółek. Ale wyjazd do Francji otworzył nowe perspektywy, pozostawił po sobie sprzeczne odczucia i wewnętrzny niepokój. Gorące lato sprzyja zakochanym, a zakochani często popełniają mniejsze lub większe pomyłki. Czy Paula zwiąże się z Alanem, Francuzem, który
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
39,90 zł
3,95 zł

 
GEEK GIRL TOM 1 Modelka z przypadku
Holly Smale
Harriet Manners ma piętnaście lat i szeroką wiedzę na rozmaite tematy. Wie na przykład, że w kocim uchu są 32 mięśnie, przeciętny człowiek śmieje się piętnaście razy dziennie, a opuszczające jaskinię nietoperze zawsze skręcają w lewo. Wie również, że nikt w szkole jej nie lubi. Harriet Manners jest kujonką, a tacy jak ona mają zazwyczaj ciężkie życie...
Wydawnictwo: Jaguar

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
34,90 zł
8,45 zł

 
Cena odwagi / Antilia. Tom 2
Ewa Seno
2. część nowej sagi Antilia, której pierwszy tom zdobył sporą popularność wśród fanek gatunku paranormal romance. Dalszy ciąg losów Niny, która po śmierci rodziców wyjechała z Polski do USA, a tam poznała zaskakującą prawdę o sobie: nie jest zwykłą dziewczyną, lecz potomkinią królewskiego rodu Mendelaviev, władającego piękną i tajemniczą planetą - Mandorą. Teraz musi nauczyć się korzystać z niedawno odkrytych nadnaturalnych zdolności i zrobić wszystko, by ocalić swoją ojczyznę...
Wydawnictwo: Feeria

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
29,90 zł
8,85 zł

 
Beta - Nowe pokolenie
Rachel Cohn
Zabójcze emocje w świecie klonów Porywająca historia o odwadze i miłości rozgrywająca się w niemoralnym świecie, gdzie emocje są zakazane. Na rajskiej wyspie Dominium, zamieszkanej przez bogaczy, przeplatają się losy dwóch dziewczyn. Zhara jest Pierwszą, a Elizja jej klonem. Wydają się identyczne, ale wygląd może być bardzo mylący. Elizja odebrała Zharze wszystko, a nawet zajęła jej miejsce u boku ukochanego! Dlatego Zhara zrobi wszystko, by się jej pozbyć.
Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
29,99 zł
7,95 zł

Strona: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 / 12
iii

Opinie sklepu Oczytani.pl



Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



© OCZYTANI.pl Tania książka . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store